Zavřít filtr

Partner

Potřeba

Věk

Handicap

Lokalita sídla

Směr pomoci

Forma pomoci

Klíčové slovo

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek
Název: Tvorba webových stránek
Adresa: Novobranská 14, Brno 602 00
Název organizace: Občanské sdružení Janus
Telefon: 775 785 325
E-mail: info@janus-os.cz
Klíčová slova: web, náhradní péče, mladí lidé
oblast_pomoci: ostatní
Věk:
Handicap: sociální
Forma pomoci: Věcný dar
IČ organizace: 26575086

Hledáme někoho, kdo by byl ochotný a schopný vytvořit pro naši organizaci vhodné webové stránky, případně kdo by byl ochotný finančně podpořit nové stránky organizace.

Hledáme lidi, kterým není lhostejný osud lidí kolem sebe a o to víc dětí a mladých lidí, kteří v životě neměli tolik štěstí, jako my ostatní, kteří jsme vyrůstali ve vlastní rodině.


Občanské sdružení Janus pracuje s dětmi a mladými lidmi, kteří vyrůstají mimo svou biologickou rodinu a připravují se, nebo již odešli z některého z typů náhradní péče (pěstounská péče, dětský domov, výchovný ústav, ...). Pomáháme těmto dětem a mladým lidem v jejich osamostatnění a v tom, aby jejich první kroky v samostatnosti nebyly osamělé.

Pro lepší komunikaci s klienty a širokou veřejnoustí potřebujeme přehledné stránky, které by zároveň informovaly o naší činností, ale byly také vhodným místem pro setkávání se, diskusi a kam by se návštěvníci rádi a hodně vraceli.

Pokud Vás naše výzva zaujala, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Více se o nás dočtete na webových stránkách www.janus-os.cz, nebo facebooku https://www.facebook.com/pages/Ob%C4%8Dansk%C3%A9-sdru%C5%BEen%C3%AD-Janus/110684802323760

Děkujeme za vaši podporu a případný zájem.

Komentáře

Napište prosím číslo dva: