Již nás podpořili

Naši dárci a partneři


JAK NÁS PODPOŘIT DAREM ČI DOBROVOLNICTVÍM? Zjistěte ZDE.


PARTNEŘI PROJEKTU MENTORING III: Nadace táta a máma, IPSOS, Business Leaders Forum


NADACE TÁTA A MÁMA 

Velmi děkujeme Nadaci táta a máma za laskavou a dlouhodobou finanční podporu, která umožnila realizaci našich projektů! Již od našich prvních krůčků nám Nadace táta a máma podala pomocnou ruku a díky ní už mohl vzniknout projekt Portál, který sdružuje v rámci databáze subjekty neziskového sektoru, a dále projekt Mentoring, který je příležitostí k rozvoji a seberealizaci pro mladistvé ve věku 15-25 let.

 Partnerem je Nadace táta a máma


IPSOS 

Náš velký dík patří společnosti IPSOS, která je špičkou na trhu v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění. Tato agentura dlouhodobě všestranně podporuje neziskový sektor, prostřednictvím výzkumu CSR RESEARCH také podporuje povědomí a důležitost témat společenské odpovědnosti v České republice. Nyní se stal IPSOS naším partnerem pro projekt MENTORING CHCIPOMOCI.info III. a podpořil naše poslání částkou 25 000 Kč!

 

BUSINESS LEADERS FORUM

Vážíme si nově navázané spolupráce se společností BUSINESS LEADERS FORUM. V rámci partnerství sdílíme zkušenosti a know how ohledně mentoringu a vzdělávacích projektů. Společnost také nabízí projekt Lean In, ve kterém se juniorní manažerky a studentky účastní stínování seniorních manažerek. Díky štědrosti Business Leaders Forum se projektu bude moci účastnit naše manažerka projektu CHCIPOMOCI.info.

 

Další partneři předešlých projektů: 

PANKRÁC a.s.

Tímto děkujeme společnosti Pankrác a.s., která CHCIPOMOCI.info věnovala finanční dar v hodnotě 20 000 Kč. Tato společnost již od roku 1994 úspěšně působí na trhu s nemovitostmi a zajišťuje a financuje bytové projekty realizované pod registrovanou obchodní známkou Vivus. Ceníme si postoje této firmy, která podporou naší organizace vyjadřuje zájem o neziskový sektor a pomáhání.

 

 

 Za laskavou podporu  a spolupráci dále děkujeme následujícím organizacím, firmám i jednotlivcům:


           Anheuser  


Šafrán dětem Nadání a dovednosti Unitravel group     

  Panter Belvec Sancerre 1. český automotoklub žen       Top hotel Praha

       

 


Za poskytnutí konzultací a odborného zázemí v oblasti mentoringu velmi děkujeme:

                       

 

CHCETE SE TAKÉ ZAPOJIT DO NAŠICH PROJEKTŮ? ZJISTĚTE, JAK NÁS PODPOŘIT ZDE.